Dopiero co miała miejsce premiera iPhone 13, a już nadchodzą doniesienia o 14

 Dopiero co miała miejsce premiera iPhone 13, a już nadchodzą doniesienia o 14

Premiery urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka zawsze przynoszą wiele emocji. W przypadku nowej serii iPhone’ów nie mieliśmy do czynienia z wielkimi zmianami, jednak kilka nowych funkcji na pewno poprawiło humor osobom, które zdecydowały się na zakup jednej z „trzynastek”. Kurz po premierze jeszcze na dobre nie opadł, a już wpadamy na pierwsze doniesienia o iPhone 14. Ten ma być niejako rewolucją, której od dawna już nie było.

Główne zmiany iPhone’a 14 zajdą w designie

Jak donoszą nieoficjalne informacje, kolejna seria iPhone’ów ma szczycić się zupełnie nowym designem, który od czasu premiery iPhone’a X nie zmienił się znacząco. Prawdopodobnie w 2022 roku ujrzymy smartfon od Apple bez notcha, jednak czym ten element zostanie zastąpiony? Tego nie wiemy na pewno, jednak prawdopodobnie będzie to zwykła dziurka.

To główna i największa informacja odnośnie nowej linii iPhone’ów, okraszonej numerem czternaście. Kolejne zmiany designu mogą zajść choćby na tylnym panelu, gdzie osadzone są obiektywy. Być może zamiast „kuchenki indukcyjnej” ujrzymy tutaj zupełnie nowe podejście do tematu.

Poza tym trudno oczekiwać, by Apple miało znacząco zmieniać swoje smartfony. Trudno bowiem umieścić w nich coś, co znacząco wpłynęło by na odbiór urządzeń z serii. Niesamowita wydajność i stabilność już jest, podobnie zresztą jak nieźle rozwinięte FaceID. Zmiany w systemie również nie wydają się specjalnie potrzebne.

Żyjmy teraźniejszością – iPhone 13 po premierze

Dosłownie kilka chwil temu swoją premierę miała seria iPhone’ów okraszona liczbą trzynaście. Pierwsze zamówienia już docierają do klientów, a ci do wyboru mieli aż cztery opcje. Mowa tutaj oczywiście o iPhone 13 Mini, „zwykły”, Pro oraz Pro Max. Jak przystało na urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka, kwoty widniejące na półkach nie są małe. Za podstawową wersję iPhone 13 Mini trzeba zapłacić 3599 złotych, za „średniaka”, jakim jest iPhone 13 już 4199-5699 złotych, natomiast dla prawdziwych koneserów pozostał iPhone 13 Pro Max, którego cena rozpoczyna się od 5699 złotych za wariant 128 GB, a kończy na wersji 1 TB wycenionej na 8199 złotych.

Grzegorz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *